Lillekuller - Lillede saatmine - Interflora

Covid-19: Turvalise kohaletoimetamise juhend ja hetkeinfo

UUS! Kontaktivaba lillesaadetiste kohaletoimetamise juhis

Koroonaviirus on meie kõigi elud peapeale pööranud ja muudatustega kaasneb palju ebakindlust. Üks, millele saab siiski kindel olla, on meie teenuse ohutus – klientide ja floristide tervis ning heaolu on meie prioriteet number üks! Me järgime hoolega kõiki Terviseameti ja valitsuse kehtestatud reegleid-juhiseid ning meie floristid võtavad vastu ja toimetavad tellimusi kohale ainult siis, kui see on ohutu.

Palume arvestada, et maapiirkondade floristidel võib olla lillede kättesaadavus raskendatud ja seetõttu lillede valik piiratud või oluliselt väiksem tavapärasest. Oleme palunud floristidel anda endast parim, et kõik õnnitlused ja head soovid koos lilledega jõuaks saajateni. Interflora klienditeenindus püüab nii palju kui võimalik kõiki muudatusi saatjatega kooskõlastada kuid palume siiski mõistvat suhtumist juhul kui leiate kohaletoimetatud lillesaadetistes olulist erinevust.


Kontaktivaba kohaletoimetamine

Alates tänasest pakume ka täiesti kontaktivaba lillede kohaletoimetamise võimalust. Nii saate rahuliku südamega lasta floristil jätta lilled saaja jaoks sobivasse kohta. Florist laseb uksekella või annab saajale telefoni teel märku, et saadetis on kohal. Meie veebilehel on spetsiaalne aken (kohaletoimetamise teave - konkreetsed juhised), kuhu saate kirjutada täpsed juhised, kuidas florist saab lilled teie väljavalitule kontaktivabalt edastada.

 

Me oleme andnud floristidele turvaliseks kohaletoimetamiseks järgnevad juhised:

  • Vastavalt kliendi instruktsioonidele jätta lilled turvalisse kohta või ukse taha.
  • Vajutada uksekella ja astuda kaks meetrit tagasi, et kindlustada turvaline ja kontaktivaba suhtlus lillede saajaga.
  • Jätta viiruse leviku ajal ajutiselt lillede saaja allkiri võtmata.

 

Tellimuse muutmine

Paljud ettevõtted on läinud üle kaugtööle. Kui olete meile tellimuse juba edastanud, aga selgub, et kohaletoimetamise aadress on muutunud, siis andke meile esimesel võimalusel sellest teada telefonil +372 6003900 või meiliaadressil info@interflora.ee. Toimetame lilled täpselt teile sobivasse asukohta! 

 

Anname endast parima, et saaksite keerulisest olukorrast hoolimata kalleid inimesi meeles pidada!

 

Klienditeenindus +372 6003900
Interflora garanteerib rahulolu